Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü | Merkez | BOLU
Sayfamıza Hosgeldiniz! Web Page Counter. kişisiniz!

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Resmi Web Sayfası
| ..:: Seçtiklerimiz ::.. |

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Sizin İçin Seçtiklerimiz! - Duyurular!
 
 
Bu bölümde yer alan yazılarla ilgili yorumlarınızı, beskbolu@gmail.com aracılığı ile e-posta olarak göndereblirsiniz! veya http://www.besk.com.tr/besk_defter.html link'inde yeralan mesaj (ziayaretçi) defterine yazabilirsiniz. Katkılarınız olacağını düşünüyoruz...
 
    2012 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
    2011 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
    2010 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
 
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ İLK YURTDIŞI FAALİYETİNİ YAPTI...
Kazbeg 5030/5047m Tırmanışı 18-26.08.2011
Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü (BESK) adına Zafer DOĞRU 18-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında Gürcistan sınırları içerisinde yeralan Kazbeg Dağı tırmanışını Abant İzzet Baysal Üniversitesi Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu (İBUDAK) adına Araştırma Görevlisi Dr. Güçlü ÖZEN, topluluk başkanı Aydın GÖNÜL ve Muğla üniversitesi dağcılık ve doğa sporları topluluğu (MÜDADOST) adına Tugay KIRCAN ile birlikte 4 kişilik bir ekiple bu tırmanışı gerçekleştirdiler.
Ardından 26 Ağustos-1 Eylül 2011 tarihleri arasında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Ağrı Dağı Zafer Tırmanışı'na Türkiye Dağcılık Federasyonu'nun bu tırmanışı iptal etmeleri nedenile Ağrı Dağı Zafer Tırmanışı gerçekleştirilememiştir. Süreçle ilgili bilgiler web sayfamızda yayınlanacaktır.
 
OKUL SPORLARI İLİMİZDE BAŞLIYOR...
 
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ İLK YURTDIŞI FAALİYETİNİ YAPACAK...
Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü (BESK) adına Zafer DOĞRU 18-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında Gürcistan sınırları içerisinde yeralan Kazbeg Dağı tırmanışını Abant İzzet Baysal Üniversitesi Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu (İBUDAK) adına Araştırma Görevlisi Dr. Güçlü ÖZEN, topluluk başkanı Aydın GÖNÜL ve Muğla üniversitesi dağcılık ve doğa sporları topluluğu (MÜDADOST) adına Tugay KIRCAN ile birlikte 4 kişilik bir ekiple bu tırmanışı gerçekletireceklerdir. Ardından 26 Ağustos-1 Eylül 2011 tarihleri arasında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Ağrı Dağı Zafer Tırmanışı'na katılacaklardır. Süreçle ilgili bilgiler web sayfamızda yayınlanacaktır.
 
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ DEMİRKAZIK ZİRVEDE
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ DEMİRKAZIK ZİRVEDE: Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü, Orta Torosların en yüksek tepesi olan 3756 metrelik Demirkazık zirvesinde. Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü ve AİBÜ Dağcılık ve Kaya Tırmanışı topluluğu öğrencilerinin katıldığı Bolu Dağcılık il temsilciliği tarafından düzenlenen tırmanış faaliyeti, 11-16 Temmuz 2011 tarihleri başarı ile sonuçlandırıldı. 11 Temmuz günü Bolu'dan yola çıkan ekip Niğde ili Demirkazık köyünde Ordos Dağ evinde konakladıktan sonra 12 Temmuz günü Cimbar vadisinde kaya tırmanışı çalışması yapıldı. Salı'yı çarşambaya bağlayan gece sabaha karşı 03.00 sularında Arpalık yaylasından tırmanışa başlandı ve batı yüzünü takip ederek saat 14.00 sularında 3756 metrelik zirveye varıldı. Klasik rotadan iniş yapan ekip toplam 16 saatin sonunda tekrar dağ evine ulaştı. Bir günlük dinlenmenin ardından 15 Temmuz günü Arş. Gör. Dr. Güçlü Özen ve Aydın Gönül geçen sene yüksek irtifa dağcısı Tunç Fındık tarafından açılan Mangırcı kuzey duvarında bulunan ve 400 metre civarında olan 'Mangırcı Classic' rotasının ilk tekrarını gerçekleştirdi.
Orta Doğu Arama-Kurtarma, Dağcılık ve Doğa Sporları Derneği (ORDOS)'a bu faaliyetimizi ORDOS Nevzat Öntaş Aladağlar Evi'nde konaklayarak gerçekleştirdiğimiz için teşekkürler...
Niğde, Demirkazık Tırmanışı 13.07.2011
 
VI. VETERANLAR MEHMET ERDOĞAN FUTBOL TURNUVASI
Gruptan 3. olarak çıktık, ilk çapraz maçımızı kaybederek turnuvayı tamamladık. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürler...
U13 PLAY OFF MAÇLARI SONA ERDİ.
İKİNCİ YARI Son Maçımızı Bolu Bld. Spor ile 15.06.2011, 18:00'de oynadık. Bu maçı 6-1 kaybettik...
Ege Üniversitesi BESYO Yönetim Kurulu Giriş Yetenek Sınavlarının bu yıl daha erken yapılmasına karar vermiştir. Başvurular; 13-24 Haziran 2011 Ayrıntılı Bilgi İçin Tıkla!!! Ege Üniversitesi BESYO Anasayfası Tıkla!!!
 
PLAY OFF GRUBU SONUÇLAR
1- Bolu Belediye Spor Kulübü 50.YIL - BESK : 1-1
2- Aladağ Spor Kulübü BESK - ALADAĞSPOR : 2-2
3- Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü KIBRISCIKSPOR - BESK: 5-1
4-50. Yıl İO Spor Kulübü BESK - BOLU BLD.SPOR: 0-2
5- Bolu Spor Kulübü BOLUSPOR - BESK: 8-0
6- Kıbrıscık Spor Kulübü BESK - 50.YIL : 1-3
  ALADAĞSPOR - BESK: 2-2
İlk Yılında Play Off Grubuna kalarak ilk hedefini BESK - KIBRISCIKSPOR: 2-7
gerçekleştiren, u13 takımımız play off grubunu ise BESK - BOLUSPOR: 1-13
üç beraberlikle sonuçlandırmıştır. BESK - BOLU BLD. SPOR: 1-6
 
U13 TE 8'DE 4 YAPTIK...
İLK MAÇIMIZIN HABERİ İÇİN TIKLA!
A GRUBU B GRUBU
1- Bolu Spor Kulübü 1- Bolu Belediye Spor Kulübü
2- Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü 2- 50. Yıl İO Spor Kulübü
3- Aladağ Spor Kulübü 3- Aşağısoku Gençlik Spor Kulübü
4- Kızık Spor Kulübü 4- Kıbrıscık Spor Kulübü
5- Tepecik Spor Kulübü 5- Sandallar Spor Kulübü
Gruplarında ilk üç sırayı alan takımlar, iki devre lig usulü play off maçlarını oynayacaklar.
 
U13 TAKIMIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ...
 
YAZ TEMEL EĞİTİMİ BİTTİ!

Türkiye Dağcılık Federasyonunun 2011 faaliyet programında yeralan "Yaz Temel Eğitimi" Eskişehir / Sivrihisar'da 7-13 Mayıs 2011 tarihinde yapıldı. İlimizde dağcılık branşında faaliyet gösteren çeşitli kulüplerden katılan 19 sporcu bu eğitimi başarı ile tamamladı.

Dağcılık Branşı olan Spor Kulüpleri:
Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü
50. Yıl İzzet Baysal İO Spor Kulübü
Sakarya İO Spor Kulübü
Atatürk Anadolu Lisesi Spor Kulübü
Gençlik Merkezi Spor Kulübü
Kıbrıscık Spor Kulübü
Hisar Spor Kulübü
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Spor Kulübü
 
 
İZZET BAYSAL İçin Tırmandık!
 
Köroğlu Tırmanışı İle İlgili Fotoğraflar için Tıkla!
 
Erciyes Tırmanışı ile İlgili Fotograflar İçin Tıkla!
 
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Haberi:
Erciyesin Zirvesine Tırmandılar. Tıkla!
Bolu Gündem Haberi:
Abdulmecit DOĞRU ve Ahmet BİLGE Anısına Zirve Tıkla!
Hürriyet Kampüs Haberi:
120 Dağcı Erciyes'e Tırmandı... Tıkla!
Üniversitelerden ve çeşitli Kulüplerden 120 dağcının katıldığı etkinlik, dağcıların Cumartesi günü Erciyes Üniversitesi'nde toplanmasıyla başladı. Erciyes'in Tekir Yaylası bölgesinde Abdülmecit Doğru ve Ahmet Bilge için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Ardından çıkışa başlanarak, Erciyes'in 3 bin metre yükseklikteki Çoban İni bölgesine kamp kuruldu. 13 Mart Pazar günü ise gece 2.20'de yola çıkan dağcılardan 60 tanesi, 3 bin 917 metre yükseklikteki Erciyes'in zirvesine ulaşabildi. Erciyes Üniversitesi Dağcılık Kulübü Üyesi Fikri Baran, Prof. Dr. Abdülmecit Doğru ve Prof. Dr. Ahmet Bilge'nin 1991 yılında Erciyes'e tırmanırken çığ düşmesi sonucu hayatlarını kaybetmesinin anısına yapılan bu tırmanışın, her yıl devam edeceği bildirildi.
 
U14 TAKIMIMIZIN İKİNCİ MAÇI ERTELENDİ!
 
U14 TAKIMIMIZ İLK MAÇINI KAYBETTİ!
İlk maçına çıkan u14 takımımız Bolu Belediye Spor karşısında sahadan 16-0 yenik ayrıldı...
 
CANİP BAYSAL LİSESİ FİNAL MAÇINI DA KAZANDI
Canip Baysal Lisesi Voleybol Takımı Bolu İlini temsilen gittiği Zonguldak'taki grup maçlarında tüm rakiplerini yenerek final oynamaya hak kazandı.
Bugün saat 12:00'da Çorum temsilcisi ile final maçına çıkan Canip Baysal Lisesi'nin Sultanları bu maçıda 3-0 kazanarak Yarı Finale katılma hakkını elde etti. Zonguldak grubunu 1.olarak bitirerek yarıfinal maçlarına katılacak, yarı final maçlarında ilimizi temsil edecek. Canip Baysal Lisesini bu güzel galibiyetler için tebrik ederiz.
 
Erkeklerde Şampiyon Yeniçağa M.Ç. İO
İlköğretim Okulları yıldız erkekler müsabakaları çarşamba günü oynanan maç ile sona erdi.   Erkeklerde katılımın az olduğu müsabakalarda Yeniçağa Mehmet Çelik İlköğretim Okulu Bolu Şampiyonu oldu. Çarşmaba günü oynanan müsabakada Mevlana İlköğretim Okulu'nu 3-0 yenerek şampiyonluğa ulaşan Yeniçağa Mehmet Çelik İlköğretim Okulu, Bolu'yu 21-25 Mart tarihlerinde Kırıkkale'de yapılacak olan grup maçlarında temsil etme hakkı kazandı.
SIRALAMA: 1. Yeniçağa Mehmet Çelik İlköğretim Okulu 2. Mevlana İlköğretim Okulu 3. Özel Melih Koleji
 
Yıldız Kızlar Okul Takımlarında Şampiyon Yine Değişmedi
Bolu İli İlköğretim Okulları Yıldız kızlar voleybol maçları çarşamba günü oynanan final maçları ile sona erdi.
Yaklaşık 2 haftadır devam eden müsabakalarda biribirinden çekişmeli sahneler yaşandı. Gruplarında 1.ve 2.olan takımların oynadıkları yarı final maçlarından sonra İnkılap İO ve Yukarısoku İO voleybol takımları final oynamaya hak kazandı. 3.lük-4.lük maçını ise 50.Yıl İ.B. İO ve Mudurnu YİBO takımları oynandı.
50.Yıl İ.B. İO ve Mudurnu YİBO takımları arasında oynanan maçı 50 Yıl Takımı 3-0 lık skor ile kazanarak 3.oldu. Final maçını ise geçen senenin şampiyon takımı İnkılap İO takımı yine güzel bir oyun sonunda 3-0 kazanarak Boluyu temsil etme hakkı kazandı. Tüm takımlarımızı tebrik eder ve Bolu'yu 21-25 Mart tarihlerinde Kırıkkale'de yapılacak olan grup maçlarında temsil edecek olan İnkılap İO takımına başarılar dileriz.
SIRALAMA: 1. İnkılap İO 2. Yukarısoku İO 3. 50.yıl İ.B. İO 4. Mudurnu YİBO
 
Küçükler Basketbol Maçları
Küçükler kategorisi basketbol maçlarında (3 Mart 2011) oynanan maçlarla devam edildi sonuçlar:
 
 
 
 
 
 
Küçük Kızlar
Sakarya İO-Gazipaşa İO 28-26
Küçük Erkekler
Sakarya İO-Özel Melih İO 41-27
Gazipaşa İO-Milli Egemenlik İO 31-05
Mehmet Akif İO-50. Yıl İzzet Baysal İO 57-29
 
 
 
 
 
U14 TAKIMIMIZ İLK ANTRENMANINI YAPTI!
Kulübümüz Futbol branşında ilk antrenmanını 23 Şubat 2011 günü saat 15:30'da Karaçayır'da Sentetik Saha'da yaptı. 50. Yıl İO Spor Kulübü futbol takımı ile birlikte ikinci antrenmanını 25.02.2011 günü 15:00 da yapacak. Antrenman ile ilgili görselleri web sayfamızda yayınlayacağız. Ayrıca facebook sayfamızda da yer alacaktır. Facebook Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız!
 
VI. ATA'YA BAĞLILIK ULUDAĞ ZİRVE TIRMANIŞI
18-19-20 Şubat 2011 tarihleri içinde Uludağ Universitesi Dağcılık ve Doga Sporları Topluluğu tarafından düzenlenen Ata'ya Bağlılık Uludağ Zirve Tırmanışına kulübümüzü temsilen katılan Zafer DOĞRU ve İBUDAK başkanı Aydın GÖNÜL ve üyeleri Halil Haluk DURKAN ve Emre HURMA başarı ile tırmanışı gerçekleştirmişlerdir.. Uludağ Büyük Zirveye (2543m) Kulübümüzü desteklyen Bolunet' e teşekkürler... Fotograflar İçin Tıkla!!!
Beden Eğtimi Öğretmenleri Spor Kulübü ve İBUDAK Başkanı ve üyeleri ile birlikte 19.02.2011 saat 00:30'da Bursa'ya hareket edildi. 04:00'da Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsünde bulunan Spor Salonuna uyumak üzere gidildi. Program gereği Görükle'den hareket saati olarak 06:30 olarak belirlendiğinden kısa bir dinlenmenin ardından sabah hareket için hazırlıklar yapıldı. Toplam 4 otobüs ile Uludağ oteller bölgesine hareket edildi. Oteller bölgesinden kamp alanı olan wolfram madenine yürünerek toplamda 2,5 saat sonunda ulaşıldı. Hava rüzgarsız , sisli, ancak soğuk sayılmayacak durumdaydı. Çadırmızı kurarak tırmanış faaliyetinde sorun yaşamamak için dinlenilerek ve tırmanış için gerekli hazırlıkları yaparak zamanımızı değerlendirdik. UDK tırmanış lideri tarafından, grup liderlerini dağ çıkışı ve rota konusunda bilgilendirme yapmak üzere saat 19:00'da bir toplantı düzenledi ve bu toplantıda kazma krampon ve kaskı olmayan sporcuların tırmanışa katılamayacağını ve hareket saatinin birinci grup için 05:00 ve ikinci grup için 05:15 olduğu bütün sporculara bildirildi, belirlenen saatte hareket edecek ikinci grup olarak zamanımızın gelmesini beklemeye başladık. 03:30'da uyanarak tırmanış için son hazırlıklarınmızı yapmaya başladık. II. Grup olarak 54 kişi ile saat : 05:15'de tırmanışa başlandı. Bazı yerlerde dize kadar batan kara ve soğuk ve hafiften yağan kara rağmen ekip, liderin temposunda tırmanışa devam edildi. Büyük zirveye yaklaşık 4,5 saatlik bir yürüyüş sonunda varıldı. Burada temel ihtiyaçlar giderildi, fotoğraflar çekildi ve saygı duruşundan sonra saat 10:50 sıralarında geri dönüş için harekete geçildi. Son derece dik ve tehlikeli sayılacak iniş alanına gelindi. Grup liderleri öne geçerek diğer sporcuların rahat inmeleri için izler açtılar.Tüm sporcular kazısız belasız balkon yapmış kapıdan aşağı inildi. Kamp alanına vardığımızda saat 13:30 idi. Tırmanış faaliyeti ortalama 8,5 saat sürdü. Organizatörler saat 15:30'a kadar hazırlıkların bitirilmesini ve belirtilen saatte Oteller bölgesine hareket edileceğini bildirdiler. Çantalar yerleştirildi ve çadırlar sökülerek saat 15:30'da oteller bölgesine hareket edildi. Yaklaşık 1,5 saat sonunda oteller bölgesinde bizi bekleyen 4 otobüsle organizasyona dahil olan ve yine Merinosta katılımcılara katılım belgesi verilmek ve akşam yemeği yenmek üzere hareket edildi. Saat 18:15'te Bursa'ya gelindi bütün sporculara akşam yemeği verilerek ardından katılım belgeleri verildi. Görükle'de ki spor salonuna gidilerek dönüş hazırlıkları yapıldı 09:30 gibi diğer sporcularla vedalaşılarak dönüş yolculuğu başladı. Saat 04:00 sıralarında Bolu'ya gelindi. Tüm faaliyet süresince olumsuz bir durum yaşanmadı. Faaliyet başarı ile tamamlandı. Zafer DOĞRU
 
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ ve AİBÜ ZİRVEDE
Akdeniz üniversitesi dağcılık topluluğu tarafından 11-12-13-14 Şubat 2010 tarihleri arasında düzenlenen 15.Üniversitelerarası Kızlar Sivrisi Ortak Kış Tırmanışına katılan Dağcılık topluluğu sporcuları Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübünü temsil ettiler. Üniversite dağcılık takımı Arş. Gör Güçlü ÖZEN liderliğinde başarı ile zirve yaptı. 11 Şubat Perşembe günü Antalya' nın Elmalı ilçesi üzerinden kamp alanına ulaşan sporcular 12 Şubat gece 04.00 sularında zirveye hareket etti. Yaklaşık 5 saatlik bir tırmanıştan sonra Batı Torosların (Beydağları) en yüksek noktası olan Kızlar Sivrisi ( 3071 metre) doruğuna ulaştı. Kulübümüzü desteklyen Bolunet'e teşekkürler.
 
 
Grup Mail Hesabı Oluşturuldu.
Grubun adı: Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü Derneği-Bolu
Grubun ana sayfası: http://groups.google.com/group/beskbolu
Grubun e-posta adresi: beskbolu@googlegroups.com
 
ŞAMPİYON CANİP BAYSAL LİSESİ
Bolu Liseler arası bayan voleybol maçlarında şampiyon belli oldu. 3. grupta mücadele eden takımların grup birincilerinin oynadığı final maçlarında Canip Baysal Lisesi oynadığı iki maçıda kazanarak 2010-2011 Bolu İli şampiyonu oldu. Final müsabakalarında A grubu birincisi Canip Baysal Lisesi B grubu birincisi Emine Mehmet Baysal Lisesi ve Gerede grubu birincisi Gerede Sağlık Meslek Lisesi takımları karşılaştı. Final maçlarının ilk gününde Gerede Sağlık Meslek Lisesini 3-0 ikinci gününde ise Emine Mehmet Baysal Lisesini yine aynı skorla 3-0 yenen Canip Baysal Lisesi şampiyon oldu ve Boluyu 01.03.2011 tarihinde Zonguldak'ta yapılacak olan Liseler arası grup maçlarında temsil etme hakkı kazandı. Canip Baysal Lisesini tebrik eder ve Zonguldak'ta oynanacak olan maçlarda başarılar dileriz. Hamit ÖZDAMAR
ŞAMPİYON CANİP BAYSAL LİSESİ TAKIM KADROSU
1. Miray 2. Kübra 3. Nilgün 4. Nurseda (kaptan) 5. Damla 6. Libero (.........................) 7. Gamze 8. Burcu 9. Gülay 10. Banu 11. Nazlıcan 12. Gülcan
 
TRABZON'DA GRUP BİRİNCİLİĞİ
2010-2011 Yılı Eğitim-Öğretim Dönemi Okul Sporları Yarışmaları kapsamında Genç Erkekler Futbol Müsabakalarında il birincisi olarak ilimizi Trabzon'da temsil eden İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi tüm müsabakalarını kazanarak önümüzdeki ay Adana'da düzenlenecek ve Türkiye'den 8 takımın katılacağı müsabakalara katılmaya hak kazandı. Eylül SİNEM
 
KÜÇÜK KIZLARDA ŞAMPİYON YUKARISOKU İO
Bolu ili İlköğretim okulları küçük kızlar voleybol maçlarında bugün yapılan final müsabakası ile şampiyon belli oldu. 2 grup halinde yapılan maçlarda ilk iki sırayı alan takımlar yarı finale kaldı. Yarı finale kalan takımların yaptığı maçlar sonucunda finalistler belli oldu. Bugün oynanan 3.lük naçında İnkılap İO ile Mevlana İO Takımları karşılaştı maçı 2-0'lık skor ile kazanan İnkılap İO takımı 3. oldu.
Final müsabakasında ise geçen senenin birincisi Yukarısoku İO ile Milli Egemenlik İO takımları karşı karşıya geldi. Final maçını geçen senenin şampiyonu Yukarısoku Takımı 2-0'lık skorla kazanarak İlimizi temsil etme hakkı kazandı. Hamit ÖZDAMAR
SIRALAMA:
1. Yukarısoku İO
2. Milli Egemenlik İO
3. İnkılap İO
4. Mevlana İO
 
Okullar arası futbol karşılaşmaları sonuçlandı!!
Atatürk İO; Birinci, 50. Yıl İO; ikinci ve Köroğlu İO; üçüncü oldu.
 
KÜÇÜK KIZLARDA YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU
Küçük kızlar voleybol grup maçları oynanan 4 karşılaşma ile sona erdi ve karşılaşmalar sonucunda yarı finale çıkan takımlar belli oldu. Günün ilk maçında A grubunda Milli Egemenlik Takımı ile İ.B.50.Yıl İO takımları karşılaştı çekişmeli geçen karşılaşmada 2-0 lık kazanan taraf Milli Egemenli İO takımı oldu. A grubunun ikinci maçında ise Yukarısoku İO ile Dörtdivan Ş.O.Y İO takımları karşılaştı ve maçı namağlup takım Yukarısoku İO 2-0'lık skorla kazandı.   B grubunda da iki karşılaşma oynandı, ilk maçta İnkılap İO ile Atatürk İO takımları karşılaştı. Grupta hiç maç kaybetmeyen İnkılap İO takımı bu maçıda 2-0'lık skorla kazandı. B grubunun ikinci maçında ise Mevlana İO ile Koç İO takımları karşı karşıya geldi müsabakayı Mevlana İO takımı 2-0 lık skorla kazanmayı başardı. Alınan bu sonuçlardan sonra A grubunda Yukarısoku İOgrup birincisi olurken Milli Egemenlik İO ikinci oldu. B grubunda ise İnkılap İO birinci olurken Mevlana İO ikinci olarak yarı finale kaldı. Maçlar sonucunda oluşan puan durumları ve yarı final maçları şöyle oldu.
A GRUBU
TAKIMLAR: O G M A.S V.S P Avrj.
Yukarısoku İO 3 3 - 6 - 6 6
Milli Egemenlik İO 3 2 1 4 3 5 1.3
Dörtdivan Ş.O.Y. İO 3 1 3 3 4 4 0.75
İ.B. 50.Yıl İO 3 - 3 - 6 3 -6
B GRUBU
TAKIMLAR: O G M A.S V.S P Avrj.
İnkılap İO 3 3 - 6 - 6 6
Mevlana İO 3 2 1 4 3 5 1.3
Atatürk İO 3 1 3 3 4 4 0.75
Koç İO 3 - 3 - 6 3 -6
 
YARI FİNAL MAÇ PROGRAMI:

25OCAK SALI MAÇ PROGRAMI:

SAAT: TAKIMLAR

12:00 Yukarısoku İO - Mevlana İO

13:00 Milli Egemenlik İO - İnkılap İO

26 OCAK ÇARŞAMBAMAÇ PROGRAMI

12:00 3.lük maçı

13:00 Final Maçı
 
Bolu İli İlköğretim Okulları Küçük Kızlar Voleybol Maçları oynanan 4 karşılama ile başladı. 19.01.2011
Toplam 8 takımın katılımı ile gerçekleştirilen müsabakalar iki grup halinde oynanıyor. Voleybola ilk adımlarını atan küçük öğrencilerimizin heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunabiliyordu. Birbirinden çekişmeli müsabakaların oynandığı ilk günde alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle oluştu.
 
Dörtdivan Şehit Yalçın İO - 50.Yıl iO : 2-0
Yukarısoku İO - Milli Egemenlik İO: 2-0
Atatürk İO - Koç İO : 2-0
İnkılap İO - Mevlana İO: 2-0
Hamit ÖZDAMAR
 
Liseler arası voleybol 2.gün maçları tamamlandı... 19.01.2011
Liseler arası kız ve erkek voleybol maçları bugün oynanan 6 karşılaşma ile devam etti. Birbirinden çekişmeli mücadeleler yaşanırken müsabakalar sonunda alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle oluştu.
Günün ilk maçı ve de en önemli maçı saat 09:00'da oynanan Bolu Anadolu Lisesi ve İ.B.Sağlık Meslek Lisesi maçıydı. oldukça çekişmeli geçen maçı Bolu Anadolu Lisesinin 3-0 lık galibiyeti ile sonuçlandı. ikinci maçta ise şampiyonluğun güçlü adaylarından Canip Baysal Lisesi, İBAL ile oynadı, Canip Baysal Lisesi Maçı zorlanmadan 3-0 lık skor ile aldı. B grubunda da çekişmeli maçlar vardı, Anadolu Öğretmen Lisesi ile Ticaret Meslek Lisesi takımlarının maçında galip gelen takım Ticaret Lisesi oldu ve maçı 3-1 aldı. Bayanlarda günün son karşılaşması Behiye Baysal TML ile Emine Mehmet Baysal Lisesi arasındaydı, bu karşılaşmada Emine Mehmet Baysal Lisesinin 3-0lık galibiyeti ile sonuçlandı.
Erkeklerde iki maç oynandı, saat 15:00 da başlayan maçta İ.B. End.Mes.Lisesi ile Gerede Anadolu Öğretmen Lisesi karşılaştı, grubun güçlü takımlarından İ.B. End.Mes.Lisesi ,lk maçta ki yenilgiden sonra bugün rahat bir maç çıkardı ve rakibini 3-0 yenmeyi başardı. Günün son maçını ise İ.B. Sağlık M.L. ile Gerede İmam Hatip Lisesi takımları oynadı ve rakibini 3-1 yenen İ.B. Sağlık M.Lisesi takımı şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.Hamit ÖZDAMAR
 
Amatör Kulüplerimiz ve Okullarımızın Beden Eğitimi Öğretmenleri Bir Araya Geldi...
Ayrıntılar hazırlanıyor, özet olarak en kısa zamanda sunulmaya çalışılacaktır.
 
Liseler arası voleybol 1.gün maçları tamamlandı...
Birbirinden çekişmeli geçen maçlarda alınan toplu sonuçlar şöyle oldu. Günün ilk iki maçı erkekler arasında yapıldı. Saat 09:00 da İ.B. Sağlık Meslek Lisesi ile İ.B. Endüstri MEslek Lisesi takımları karşılaştı. günün en çekişmeli geçen müsabakasında gülen taraf, İ.B. Sağlık Meslek Lisesi oldu. İkinci maçta iki Gerede temsilcisi karşı karşıya geldi. Gerede Anadolu Öğretmen Lisesi ile Gerede İmam Hatip lisesi takımları arasında oynanan karşılaşmayı 3-0 lık skorla Gerede İmam Hatip Lisesi takımı kazandı. Erkek maçlarından sonra saat bayan maçlarına geçildi, bayanlarda günün ilk maçı Canip Baysal Lisesi ve İ.B. Sağlık Meslek Lisesi takımları karşılaştı oldukça çekişmeli geçen maça henüz ısınma devresinde Canip Baysal Lisesinden pasör Miray'ın sakatlanması damga vurdu, Bu seti moralleri bozulan Canip Baysal 25-17 kazandı, sonradan oyuna dönen Miray ile daha da hırslanan takım maçı 3-1 lik sonuçla kazandı. Bayanlarda A grubunun ikinci Maçında Bolu Anadolu lisesi ile İBAL karşılaştı ve maçı Bolu Anadolu lisesi 3-0 lık skorla rahat bir şekilde kazandı. B grubunda ilk maç Anadolu Öğretmen Lisesi ile Behiye Baysal Ticaret M.L. arasındaydı maçı Anadolu Öğretmen lisesi 3-0 lık skorla kazandı. B grubunun ikinci, günün sonuncu maçında ise Ticaret Lisesi ile Emine-Mehmet Baysal Lisesi karşı karşıya geldi çekişmeli geçen müsabakayı Emine Mehmet Baysal Lisesi 3-1 lik skorla kazandı. Hamit ÖZDAMAR
 
GÜREŞ MÜSABAKALARI
2010-2011 yılı Eğitim-Öğretim Yılı , okul sporları faaliyetleri kapsamında , ilimizde başlayan 13-14 Yaş Güreş Grup Müsabakaları Açılış Töreni bugün ( 14.01.2011 ) 17 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirildi. Törene Bolu Vali Yardımcısı Zeki KARACA , Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Koordinatörü Mehmet Hanefi UZUNOĞLU, Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat ÇELEN katıldı.
3 gün sürecek müsabakalara serbest ve grekoromen stilde 23 farklı ilden 192 okuldan yaklaşık 450 katılımcı iştirak etmektedir. 18 hakemin görev aldığı müsabakalar , Pazar günü yapılacak serbest stil karşılaşmaları ile sona erecektir. Ayrıntılar için fotografa tıklayınız!!!
 
    2012 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
    2011 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
    2010 ARŞİVİ İÇİN TIKLA!
 
...
| www.besk.com.tr | E-Posta: bilgi@besk.com.tr veya beskbolu@gmail.com | beskbolu@googlegroups.com | Adres: Karaçayır M. Hitit S. I. Çıkmaz. Otağ Sitesi II-A/10 / BOLU |
| 532 683 30 08 | ©2010-12 Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü. Tüm Hakları Saklıdır. | Güncelleme: 01.03.2013 |
Bolu'ya Net Bakış..2010-2011 Sezonu Formalarımız Başak Ticaret Tarafından Yaptırılmıştır. Teşekkürler.....
Bolu'ya Net Bakış