Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü | Merkez | BOLU
Sayfamıza Hosgeldiniz! Web Page Counter. kişisiniz!

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Resmi Web Sayfası
| ..:: Duyurular ::.. |

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Sizin İçin Seçtiklerimiz! - Duyurular!
 
 
Bu bölümde yer alan yazılarla ilgili yorumlarınızı, beskbolu@gmail.com aracılığı ile e-posta olarak göndereblirsiniz! veya http://www.besk.com.tr/besk_defter.html link'inde yeralan mesaj (ziayaretçi) defterine yazabilirsiniz. Katkılarınız olacağını düşünüyoruz...
 
    2012 DUYURU İÇİN TIKLA!
    2011 DUYURU İÇİN TIKLA!
    2010 DUYURU İÇİN TIKLA!
 
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SPOR KULÜBÜ İLK YURTDIŞI FAALİYETİNİ YAPACAK...
Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü (BESK) adına Zafer DOĞRU 18-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında Gürcistan sınırları içerisinde yeralan Kazbeg Dağı tırmanışını Abant İzzet Baysal Üniversitesi Dağcılık ve Kaya Tırmanışı Topluluğu (İBUDAK) adına Araştırma Görevlisi Dr. Güçlü ÖZEN, topluluk başkanı Aydın GÖNÜL ve Muğla üniversitesi dağcılık ve doğa sporları topluluğu (MÜDADOST) adına Tugay KIRCAN ile birlikte 4 kişilik bir ekiple bu tırmanışı gerçekletireceklerdir. Ardından 26 Ağustos-1 Eylül 2011 tarihleri arasında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Ağrı Dağı Zafer Tırmanışı'na katılacaklardır. Süreçle ilgili bilgiler web sayfamızda yayınlanacaktır.
 
U14 TAKIMIMIZ İLK ANTRENMANINI YAPACAK!
Kulübümüz Futbol branşında ilk antrenmanını 23 Şubat 2011 günü saat 15:30'da Karaçayır'da Sentetik Saha'da yapacak. İlk antrenman ile ilgili görselleri web sayfamızda yayınlayacağız. Ayrıca facebook sayfamızda da yer alacaktır.
 
DAVET!!!
Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü, Yrd. Doç.Dr. Zeynep DİNÇ'in mesajı aşağıda yeralmakta, ilgilenen arkadaşlarımız olursa ve organize olabilirsek gidilebilir, önümüzde daha çok zaman var, İyi Çalışmalar.Sayın Sanlı Sadi Kurdak'ın Mesajı:
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GRUBUNUN DEĞERLİ ÜYELERİ, Türk Fizyolojik Bilimler Derneği bünyesinde 2 yıllık aralarla düzenlenmesi planlanan ve ilk ikisi 2007 ve 2009 yıllarında düzenlenmiş olan EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ SEMPOZYUMU'nun üçüncüsü 13 - 14 Mayıs 2011 tarihlerinde Çukurova Üniversitesi Yerleşkesinde düzenlenecektir. Sizleri bu etkinlik kapsamında aramızda görmek bizleri mutlu edecektir. Sempozyumla ilgili ayrıntılara www.egzersizfizyolojisi.com adresinden ulaşabilirsiniz (Site birkaç gün içinde aktifleşecek). Çalışmalarınızda başarı dileklerimle saygılarımı sunarım.
Prof. Dr. Sanlı Sadi Kurdak
III. Egzersiz Fizyolojisi Sempozyumu Düzenleme Kurulu Başkanı
 
Kulübümüz U13 Futbol Takımı Hazırlık Çalışmalarına Başladı...
 
    2012 DUYURU İÇİN TIKLA!
    2011 DUYURU İÇİN TIKLA!
    2010 DUYURU İÇİN TIKLA!
 
 
| www.besk.com.tr | E-Posta: bilgi@besk.com.tr veya beskbolu@gmail.com | beskbolu@googlegroups.com | Adres: Karaçayır M. Hitit S. I. Çıkmaz. Otağ Sitesi II-A/10 / BOLU |
| 532 683 30 08 | ©2010-12 Beden Eğitimi Öğretmenleri Spor Kulübü. Tüm Hakları Saklıdır. | Güncelleme: 20.01.2013 |
Bolu'ya Net Bakış..2010-2011 Sezonu Formalarımız Başak Ticaret Tarafından Yaptırılmıştır. Teşekkürler.....
Bolu'ya Net Bakış